Troubelín

Přípravek na čištění sporáků, grilů a fritéz.

Vlastnosti:

 • Čistí nerez, smalt, keramický povrch.
 • Vysoká odmašťovací schopnost
 • Po aplikaci nechte působit 5 až 20 minut při teplotě alespoň 60°C
 • Neobsahuje louh

Použití:

 • Odstranění připálenin
 • Čištění sporáků, grilů a fritéz
 • Čištění strojů a nástrojů, pil od smůly
 • Čištění žehliček, remosek, sklokeramických desek
 • Čištění textilu od smůly
 • Čistí drátěné cedníky a síta
 • Výborně vyčistí kuchyňskou linku (od mastnoty)

Neředí se.

Doporučení – pro aplikaci používat pěnový ventil.

Zkušenosti s Troubelínem:

Utěrky

Ludmila Pokorná | 10.01.2011

Vždy když si nevím rady se zašpiněnýma utěrkama použiju do pračky Troubelín v kombianci s Permonem B a Z

 

Barva, lustr

Anna Šustrová, Ostrava z týmu Sylvie Sojkové | 06.10.2010

V létě jsem ztrácela hlavu, jak na mastnou ostravskou špínu na skleněném výlezu na střechu. Sázela jsem na Medium a Jasněnku, ale to šedočerné zašlé svinstvo s nimi šlo dolů hodně pomalu. Pak jsem si vzpomněla na Troubelína – a jupííí, sklo je jako nové, pustily dokonce i prastaré kapičky luxolu!!!
Před týdnem jsem se radovala, jak si skleněný lustr v kuchyni jednoduše nablýskám osvědčenou Jasněnkou, ale na mastnou kuchyňskou špínu nad sporákem, chudák Jasněnka, nestačila. Pomohl mi zase Troubelín (ředím ho 1:3) nastříkat, a setřít měkkým hadříkem.
Taky už vím, že milý Troubelín naprosto nepřekonatelně snadno čistí očazené sklo na krbu, a to dokonce lépe, než prostředky k tomu výrobci doporučované!!!
Prostě čití všechno, co je mastné a napečené, a nebo jen hodně nasušené a zašlé: Čmuchance od psího čenichu na balkónových dveřích, terasovou dlažbu kolem psí misky, upatlané ocelové zábradlí na schodech.
A taky pomáhá po malování: V podkroví jsme si pěkně zapatlali dřevěné přírodní trámy krovu. Manžel už na drhnutí na mokro rezignoval a hodlal zbytek bílých stop sjet bruskou. Jako poslední mě napadl Troubelín. – Narušil přilnavost malířské barvy a cákance jsem po něm odlepovala od dřevěného podkladu celkem v pohodě - tupou stranou nože. Dokonce tak pustila i kaňka kdovíjaké staré barvy, co jsem už kvůli ní chtěla trámy natřít.
A chlapi: – Umyla jsem s ním dokonce i štětku od luxolu!!! Díky..

 

kolem sporáku

Monika a Tomáš Strýčkovi | 06.10.2010

Naše sestřenice na plovoucí podlahu do kuchyně a používala nejdřív Lili, potom Balzamínu, ale nejvíc se ji osvědčil Troubelín, který dokázal odstranit mastné skvrny u
sporáku. Aplikuje Troubelín do vody nebo rozprašovačem přímo na podlahu a pak stáhne mopem. Je nadšená a nedá na Troubelín dopustit.

 

Okolo plotýnek

Lena Čechová - tým Nejezchlebových z Brna | 06.10.2010

Troubelín jsem vyzkoušela na starém a dosti zaneseném sporáku. Mastnota okolo plotýnek se dalal odstranit pouze nožem a to ještě ne všechna. Nastříkali jsme Troubelín po celé ploše a nechali působit. Novější mastnota se začala uvolňovat asi po půl hodině, ta "letitá" potřebovala čas. Nechali jsme Troubelín působit celou noc a ráno vyčistili sporák pomocí houbičky už bez větších problémů. Dalo by se říct, že sporák je jako nový. Také úspěšně používám Troubelín na mastné skvrny od grilování na šusťákovém oblečení - nastříkám, nechám působit a teprve potom dám do prádla. Dobře se Troubelínem umývá také grilovací žulový kámen - večer nastříkat a ráno omýt.

 

Vše mastné

Irena Machačová – Brno | 06.10.2010

Troubelín používám místo jakéhokoli saponátu úplně na všechno. V kuchyni na mastný prach, připáleniny ,trouby i omakané dveře. Občas přidám i na odmočení špinavých utěrek ze zahrady a chalupy. Jsem maximálně spokojena. Doporučuji všem si Troubelín vyzkoušet.

 

Předpírání mastných skvrn

Eva Benáčková Brno | 06.10.2010

Již několik let používám výrobky firmy Missiva. Moje domácnost se již neobejde bez Media, Troubelína, Lili, Jasněnky , Těšíka, Celestiny a Sněhurky. Z praxe jsem zjistila, že mají daleko širší uplatnění, než jak se prezentuje od výrobce. Např. Troubelín jsem použila na předeprání mastných skvrn na modrácích a s účinkem jsem byla naprosto spokojena. Rovněž jsem ho použila i na odstranění zašlapané mastné špíny ve spárách dlažby, nebo na vyčištění radiátorů u sporáku, kde občas dojde k potřísnění, když při vaření jídlo bublá. Všude, kde jsem neuspěla s Mediem, tam vyzkouším Troubelín a nikdy se to nemine účinkem. Tím nechci podceňovat účinky Media, se kterým jsem také velmi spokojena a v mé domácnosti má také velmi široké uplatnění.

 

Mastnota ve dřezu

Irena ze Zlína | 06.10.2010

Nevím, jak to je v jiných rodinách, ale u nás - většinou po "velkém vaření" o víkendu - zůstává na umytí hodně mastných hrnců, pekáčů, talířů apod. Pravda, většinu mastnoty spolkne WC, ale po umytí zůstával dřez mastný a odtok odmítal odpouštět další vodu a mastnotou se "zašpuntoval". Vzpomněla jsem si na Troubelín! Když čistí zamaštěné trouby a grily, tak by mohl pomoci i zde! A taky jo! Vynikající!

 

Pánev

Alena Horáková | 06.10.2010

Dalším skvostem je pak Troubelín.Nerezová pánev se silnou napáleninou od zeleniny by asi bez tohoto přípravku doznala nevratných změn a nic by asi nezměnila na situaci ani doživotní záruka na tento typ nádobí.Pánev ještě teplou jsem polila Troubelínem,nechala jsem jej asi půl hodiny působit a pak jsem nádobí vrátila díky Troubelínu jeho původní podobu.A to vše s vynaložením velmi malé námahy.Ještě jedenkrát děkuji!

 

Zaschlá špína u sporáku

Eva Ondruchová | 06.10.2010

Tak snadno jsem zaschlou mastnotu kolem sporáku nikdy nevyčistila.