Diskusní téma: potravinové doplňky

chutná mi

Hanka | 14.03.2019

<a href="https://kajajaja.blog.cz/0901/webdone-cz-lepsi-nez-blogl.html">muj blog</a>

chutná mi

Hanka | 14.03.2019

<a href="https://kajajaja.blog.cz/0901/webdone-cz-lepsi-nez-blogl">muj blog</a>

chutná

Hanka | 14.03.2019

chutná mi
https://stefanie555-mujblog.webnode.cz/kontakt/

Přidat nový příspěvek

Zkušenosti s Clubínem:

chutný a osvěžující

František | 06.06.2011

Moc dobré pití!
Nepoznal jsem příjemnější nápoj. Ani džus, limo, sirup a jiné se nevyrovnají.
Žádný cukr a přitom je sladký.
Dá se ustřihnout růžek u sáčku a vždy si jen trošičku nalít do skleničky a zředit vodou. Nenaředěný vydrží v ledničce dlouho.

 

WC

Radek | 10.12.2010

Tento nápoj je naprosto úžasný !!! Konečně chodím pravidelně na WC. Trpěl jsem několik let zácpou. Začal jsem pít Clubíno, protože jsem měl možnost ho ochutnat. Zachutnalo mě okamžitě, protože není uměle slazené, neotravují bublinky, ani není nepříjemný pocit v žalidku, jako po džusech. A ejhle, najednou jsem si všiml, že na stolici chodím denně a má stálá únava je pryč. Doporučuji !

 

Zkušenosti s Fytotonicem:

Překvapení

Alice E-Litt Fisto | 23.04.2012

Asi ještě hodně dlouhou dobu mě bude trvat než se přesvědčím, že něco takového funguje. Lidi, viděli jste z čeho se to skládá? Vždyť jsou to normálně dostupné levné suroviny, pravda, s výjimkou těch dvou kořenů, které kdyby měly nějaký účinek tak se přidávají do léčiv. To to je JEN doplněk stravy. Nemůže vám přeci pomoci k otěhotnění... A kdyby jste se stravovali lépe, možná by jste ho nemuseli brát ani na snížení choresterolu...

 

Re: Překvapení

František Zach | 14.06.2012

Ale ANO, může.
Jsou to opravdu obyčejné suroviny. Právě ty, co tělo potřebuje a máme jich nedostatek v dnešním stravování.
Při správné výživě začne tělo fungovat přirozeně a normálně.
A správně fungující tělo ... to ovlivní i to otěhotnění.
Věřte mi, prošel jsem si tím. A pití Fytotoniku bylo to nejlacinější a nejpříjemnější ze všeho, co jsem musel s manželkou podstoupit na soukromé klinice.
Je mi jedno, jak to funguje, ale výsledek stojí za to.
Všem podobným případům držím palce :)

 

Hepatitida C

Jana | 12.07.2011

Dobrý den,
můj kamarád se nakazil hepatitidou C, prosím můžete mi poradit zda je pití fito a vitatonicu vhodné? Popřípadě v jakém množství by měl tyto produkty užívat?
Mockrát děkuji

 

těhotenství

Jana | 12.01.2011

Mám mladou paní, která pije fyto a vitatonik, aby otěhotněla. Již se podařilo, ale ve druhém měsíci potratila. Chce dál pít dva vitatoniky denně. Já jsem navrhla spíše kombinaci s fytotonikem, aby se organismus posílil po prodělaném zákroku a pro další těhotenství. Budu vděčná za zkušenosti kolik čeho v této situaci brát. Díky moc

 

Chutná želvě

Ludmila Piknová – Brno | 06.10.2010

Naše želva také dostává v rybách Fytotonic a Vitatonic. Moc ji to chutná je spokojená a má se k světu.

 

I zvířátka chtějí být zdravá!

zákaznice I.Valentové | 06.10.2010

Chci vám povědět jak mému pejskovi Beníčkovi pomohl Fytotonic a Vitatonic. Před čtyřmi lety byl vykastrován, aby ze zvětšeného varlete nevznikla rakovina. Vše bylo pořádku až do minulého roku a to prosince. Měl zažívací problémy. Tak jsme jeli k panu doktorovi, kde po rentgenech a sonu zjistili, že má něco v žaludku. Dostával injekce a čekalo se, zda ta věc vyjde nebo je to metastáze. Po tomto zjištění jsem nečekala a začala nu dávat do jídla Fytotonic jedenkrát denně. Po odběru krve bylo zjištěno, že má moc rakovinových buněk v krvi a také jaterní testy byly špatné. Po vybrání poloviční dávky Fytotonicu se mu začal krevní obraz lepšit. Před vánocemi jsem se domluvila s Ivankou Valentovou a začala přidávat i Vitatonic. Když dobral Vitatonic byly jsme opět na krevních testech a opět se zlepšily. Nyní i po vypití Fytotonicu provedl pan doktor další testy a byl nadšený, že se opět lepší. Dnes je již poradcem a věří, že bylinky pomohou i dalším zvířátkům.

 

Pevné zdraví

Jaroslav Nejezchleb, Kobeřice | 06.10.2010

Fytotonic používám pravidelně denně od června 2002. Postupně jsem zařadil Vitatonic a Energoton s jejich příchodem na trh. Dlouho jsem přemýšlel, co mě používání potravinových doplňků dalo a o co mě připravilo. Člověk rychle zapomene to, co ho kdysi trápilo. Dnes je mě 53 roků a jsem zcela zdráv.

Potravinové doplňky Fytotonic, Vitatonic a Energoton mě postupně normalizovaly a zbavily problémů: Krevní tlak - od roku 2003 nemusím brát léky, problémy s prostatou
( a tím i nepříjemných pocitů a vyšetření), bolestí zad a kloubů a krční páteře, častých bolestí hlavy ( migrény), hučení v uších, které bylo velmi nepříjemné hlavně v noci a nedalo spát ( diagnóza ošetřujícího lékaře po mnohých odborných vyšetřeních zněla: Slyšíte si své vlastní žíly. Na to si budete muset zvyknout.), výrazné posílení imunity (od roku 2002 jsem nebyl nemocný vyjma zánětu průdušek, který měl velmi lehký průběh a trval tři dny bez léků, pouze se zvýšenou dávkou Energotonu - 5 sáčků denně po dobu týdne), zbavení se nespavosti ( usínám s ulehnutím), únavy ( jsem podstatně čilejší a vydržím víc námahy), únavy při řízení automobilu na dlouhých cestách.

Dnes jsem zcela bez léků s normálním ( zdravým) organismem. Denně doplňuji stravu o jeden Fytotonic, jeden Energoton a dva Vitatoniky.

V každém případě mě preventivní používání potravinových doplňků ušetřilo spoustu peněz za návštěvy lékaře, recepty, doplatky za léky a následně i ušlou mzdu.

Nevěříte? Požívejte potravinové doplňky Na zdraví tak jako já a pak nám ostatním napište své zkušenosti. Stojí to za to. Naše zdraví je naším majetkem a je to nejcennější co máme. Dobrá imunita nás ochrání před všemi nemocemi. ( P:S: jedna dávka nestačí)

Děkuji panu Prof. Sokolovovi, MUDr. Erbenovi a firmě Missiva za tak skvělé produkty.

Přeji Vám pevné zdraví a z něho pramenící spokojenosti a štěstí.

 

Neplodnost

GABRIELA ČERNÁ Z TÝMU EVY PEŠKOVÉ | 06.10.2010

NEMŮŽETE OTĚHOTNĚT? VYZKOUŠEJTE NAŠE DVOJČATA FYTOTONIC, VITATONIC
DÁVKOVÁNÍ PŘED OTĚHOTNĚNÍM :
1.TÝDEN RÁNO FYTOTONIC, V POLEDNE VITATONIC, DO 18H FYTOTONIC
2.TÝDEN RÁNO VITATONIC, V POLEDNE FYTOTONIC, DO 18H VITATONIC A TAKTO TO STÁLE STŘÍDAT.
MNOHO ŽEN, KTERÝM BYLO LÉKAŘEM ŘEČENO, ŽE JSOU NEPLODNÉ, BĚHEM KRÁTKÉ DOBY OTĚHOTNĚLO.

 

Neplodnost

manželé z RK | 06.10.2010

UŽ 2 ROKY NÁS LÉKAŘI PO MNOHÝCH VYŠETŘENÍCH NA SOUKROMÉ KLINICE UJIŠŤUJÍ,
ŽE NAŠE DÍTĚ NELZE POČÍT PŘIROZENOU CESTOU.
ZATÍMCO JÁ BYLA NEŠŤASTNÁ A POMALU SE VZDÁVALA NADĚJE, MŮJ MANŽEL BYL NAPROSTO V KLIDU A ŘEKL MI, AŤ TO PUSTÍM Z HLAVY A NECHÁM TO NA FYTOTONIKU.
A PO NECELÉM DVOUMĚSÍČNÍM UŽÍVÁNÍ SE S VÁMI MŮŽEME PODĚLIT O TU NEJKRÁSNĚJŠÍ NOVINKU - ČEKÁME MIMINKO! JSEM MOC ŠŤASTNÁ A DĚKUJEME ZA TEN SKVĚLÝ VÝROBEK. PŘEDÁVÁM TUTO ZKUŠENOST PRO VŠECHNY "BEZNADĚJNÉ" PŘÍPADY!

 

Mononukleóza

L. Teislerová, z týmu BBK s.r.o. | 06.10.2010

V loňském roce dcera mé spolužačky ze zdravotní školy onemocněla infekční mononukleózou. Vzhledem k tomu, že vím, že Fytotonic má dobrý vliv na funkci jater, nasadili jsme k léčbě i dva sáčky Fytotonicu denně a značně zvýšené jaterní testy rychle klesly k normě. S touto zkušeností jsem se svěřila své obchodní partnerce, jejíž syn měl v té době rovněž zvýšené jaterní testy při infekční mononukleóze. I v tomto případě se zdravotní stav po užívání Fytotonicu zlepšil. Jaterní testy byly brzy v normě. A do třetice – dítě s mononukleózou, jehož maminka je dlouholetá členka Clubu 21, užívalo též dvakrát denně Fytotonic a i tentokrát se úspěch dostavil. Je tedy zřejmé, že se nejedná o náhodu a užívání Fytotonicu má pozitivní vliv při léčbě infekční mononukleózy.

 

Vysoký krevní tlak

Miloslava Benáková, Chotěboř | 06.10.2010

Již od mládí jsem trpěla vysokým krevním tlakem, na který jsem brala léky. Po seznámení se s potravinovými doplňky firma Missiva jsem začala pít Fytotonic. Po dvou letech je můj krevní tlak naprosto v normálu a já si užívám zasloužený odpočinek se svými vnoučaty.

 

Chemoterapie

Miloslava Benáková, Chotěboř | 06.10.2010

Našeho kamaráda, majitele penzionu a restaurace, postihlo rakovinové onemocnění. Fytotonic braný 2 x denně mu pomohl velmi po operativním zákroku. Užívání Fytotoniku před a po následné chemoterapii mu výrazně pomohlo se zvládáním této velice destruktivní léčby. Užívá nadále dva Fytotoniky denně a nyní je naprosto zdráv.

 

Mononukleóza

Miloslava Benáková, Chotěboř | 06.10.2010

Syn naší spotřebitelky se léčil s mononukleózou. Lékařskou péči podpořil dvěma sáčky Fytotonicu denně. Po jednom měsíci byly jeho jaterní testy zcela v pořádku.

 

Usínání

Eman Krása, Praha | 06.10.2010

Od počátků Fytotoniku v Čechách od roku 2002 jsme v rodině užívali Fytotonic. Já jsem ho občas střídal s Energotonem, tak jak si moje tělo přálo. Někdy jsem na nějaký čas pil zase jiné přírodní produkty, tak jak jsem to cítil a znovu se střídavě vrátil k Fytotoniku či Energotonu a tak pořád dokola.
Letos mi bylo 70 let a léta neberu žádné léky. K mému věku už asi
patří noční návštěvy na záchod. V posledních 2 - 3 týdnech se objevil
neobvyklý problém s usínáním po návratu do postele. Po 4. hodině jsem už většinou neusnul vůbec. Dost mi to vadilo. Před 3 dny jsem si vzpomněl na zkušenost jedné zákaznice v počátcích Fytotoniku. Chodívala v noci na záchod a měla problémy s usínáním. Ráno se budila ospalá. Měla však i problémy s cukrovkou. Kvůli ní a na mé doporučení koupil manžel té paní Fytotonic. Po týdnu se objevily úžasné výsledky. Ne s cukrovkou, ale s usínáním. Manžel to hodnotil jako stav, kdy žena při návratu do postele, sotva měla jednu nohu pod peřinou, už usínala.
I mně tato stará zkušenost pomohla. Zřejmě byl čas vrátit se k Fytotoniku. Už 4 dny si dávám ráno 2x Fytotonic do 2 dl vody.
Dnes ráno jsem si uvědomil, že už zase dobře usínám po návratu z toalety.

 

Únava

p. Čechová z Hostěnic, tým Hanky Horákové | 06.10.2010

Asi od září užívá Fytotonic, do dnešní dne, i když je každý den v kontaktu s lidmi neonemocněla. Stalo se jí, že asi před 14 dny v sobotu se cítila silně unavená. Tak si hned po práci lehla do postele, předtím vypila 1 Fytotonic. Večer, když se probudila další Fytotonic a zase usnula. Ráno, už byla schopna uvařit oběd, ale ještě to nebylo úplně v pořádku, tak zase Fytotonic, odpoledne Energoton a nechala se namazat Sněhurkou, večer Fytotonic a v pondělí ráno si na žádnou únavu už ani nevzpomněla. A rozhodně si své zkušenosti nenechává pro sebe.

 

Únava

p. Měřínská z Vyškova, tým Hanky Horákové | 06.10.2010

Paní Měřínská je astmatik, alergik, trpí zřejmě únavovým syndromem, projevy revmatu a mírnou dnu. Fytotonic užívá přibližně od jara a v létě přidala i Energoton. Pociťuje snížení únavy - zkusila už i vysadit - a stav se zhoršil, ataky astmatu se zredukovaly a pokud se projeví, tak je paní mnohem lépe snáší. Celkově se cítí s našimi potravinovými doplňky lépe. Jako alergik nemohla používat žádnou kosmetiku, projevovalo se to tak, že po pár dnech používání se jí na obličeji objevila krusta, která se postupně odloupávala a samozřejmě to provázelo pálení. Z naší kosmetiky může používat bez obav všechny krémy vyjma Univerzálního s KS, nový noční krém považuje za ten nejšpičkovější a teď se chystá na Regenerační gel.

 

Podzimní únava

p.Zouharová z Kotvrdovic, tým Hanky Horákové | 06.10.2010

Začala užívat Fytotonic a Energoton v říjnu tohoto roku. Pracuje jako manikérka-pedikérka a je v neustálém kontaktu s lidmi. Při užívání zjistila, že se jí vůbec neprojevila podzimní únava, jak na to byla zvyklá v předchozích letech a navíc v tomto období plném nemocných se pyšní plným zdravím. Navíc někde u známých promrzla a už cítila, že na ní "něco leze", ale do rána to ustoupilo. Je z našich potravinových doplňků nadšená a už používá i další výrobky a svou zkušenost říká dál.

 

Suchý kašel

Lenka Hanušová Stará Huť, tým manželů Vondráčkových | 06.10.2010

Na žaludeční potíže a střevní chřipku už nic jiného než Fytotonic nepoužíváme.
Moc se mi osvědčil Fytoušek na suchý kašel co přepadne člověka třeba v autobuse. Nosím v kabelce vždy několik sáčků .

 

Žlučník

Lenka Hanušová Stará Huť, tým manželů Vondráčkových | 06.10.2010

Já měla pocit, že když doma jíme hodně ovoce a zeleniny tak žádné vitamíny a doplňky už nepotřebuji. Školení pana profesora Sokolova bylo velmi zajímavé. Svoje první pitíčko jsem vypila hned v autě, mám hodně nízký tlak a ten den se mi pěkně motala hlava. Během 20. minut se mi ulevilo - to mohla způsobit i voda, kterou jsem to zapila. Nicméně domů jsem si vezla hned 2 krabice pitíček / potravinových doplňků/ a začalo testování na rodině.
Maminka manžela má zase vysoký krevní tlak, přechodila pár chřipek. Objevil se jí žlučníkový šutřík, který začal zlobit. Pitíčka bere od té doby pravidelně a ještě dvakrát ročně dostane od nás Vitatonic. Žlučník se jí uklidnil, bere menší dávky prášků na tlak. ve svých 70. letech zvládá hlídat vnoučátka.

 

Únava

Eva Poláková | 06.10.2010

ENERGOTON jsem ochutnala ze zvědavosti, když začala akce RODINNÝ BALÍČEK.
Pracuji jako masérka a tak jsem zjistila, že nejsem při masážích tolik unavená.
Dálkově si doplňuji vzdělání, mám-li před sebou 10hodin sezení ve škole namíchám si do 750ml vody 3 sáčky FYTO a jeden sáček ENER. Upíjím to během vyučování. Na den si udělám dvě dávky. Sáčky nosím s sebou jako první pomoc a vodu si doliju do láhve podle potřeby.


Krevní tlak

Eva Poláková | 06.10.2010

FYTOTONIC jsem začala pít kvůli VKT(vysoký krevní tlak) způsobeném zadržováním tělních tekutin. Otékala mi pravá ruka i noha. Vyšetřením se zjistilo, že mám levou ledvinu v rotaci (pravděpodobně následkem autonehody v r.2003) Lékařka mi naordinovala 4 druhy tabletek. Jedla jsem je týden a bylo mi hůř než bez nich.
Rozhodla jsem se to řešit přírodní cestou. Nejdříve jsem měla FYTO 2x denně jeden sáček
po dobu 2 týdnů. Ulevilo se mi, byla jsem čilejší, otoky ustoupily. Přidala jsem další 2 sáčky,
takže jsem měla 4 denně. Jednou jsem si zapomněla FYTO vzít s sebou do práce a kotník mi opět otekl. Napadlo mne, že když jsem vynechala, mohla bych si dát dávku najednou.
4 sáčky do 750ml vody.
Vypila jsem toto množství během cca hodiny a s údivem zjistila, že mi kotník splaskl. V současnosti piju FYTO podle potřeby, při větší zátěží např. menstruaci i 6 sáčků za den.
Krevní tlak klesl, otoky se nekonají, jsem mnohem čilejší a pohyblivější.
Tabletky nepolykám a lékařka mne neviděla již 4 měsíce.

 

Migrény

Božena Šmerdová, tým Járy a Aničky Nejezchlebových | 06.10.2010

Paní Musilová, energická dáma kolem sedmdesátky trpěla silnými migrénami se zvracením (povětšinou jsou způsobeny vykřivením krční páteře ), zkoušela několik různých potravinových, vitamínových výrobků....bez úspěchů, byla přesvědčena, že prodejci a firmy chtějí pouze vydělat, a proto moji nabídku Fytotoniku odmítla. Doporučila jsem jí, aby se zeptala na zkušenosti s Fytotonikem známých, kterým důvěřuje. Po diskuzi s nimi mi zavolala, abych jí vitamíny objednala. Za čtrnáct dní mi děkovala : nová energie, bez migrén a zvracení, v pohodě.... objednala si další dávku

.".Migrénu a zvracení Fytotonic promění , je jí zase príma hej... na šťávičky též se dej "

 

Zrychlená léčba

Marienka a Fedor Beniačoví | 06.10.2010

Začiatkom júla náš vnuk, žiak hokejovej základnej školy, utrpel úraz, pri ktorom na jeho lebku spadla prenosná hádzanárska kovová bránka. Bola tam prasknutá lebka, trieštivé zlomeniny tvárových a očných kostí, s rozsiahlymi opuchmi a krvnými výronmi mozgu.
Viac ako týždeň bol v umelom spánku. Hneď, ako mu bolo dovolené prijímať potravu, užíval aj Fytotonic s Vitatonicom. Dnes po osemnástich dňoch strávených v nemocnici je doma, chodí, komunikuje , vníma, iba ľavé oko vidí tmu, mozog veľmi rýchlo regeneroval, údiv vyslovili aj lekári , najmä pri porovnaní vstupného vyšetrenia CT a konečného vyšetrenia magnetickou rezonanciou. Čakajú ho ešte ďalšie vyšetrenia a rehabilitácia, ale my vieme, že k tomuto stavu v značnej miere prispeli aj vynikajúce potravinové doplnky vyrobené firmou Missiva.

 

Zkušenosti s Vitatonicem:

Onkologické onemocnění

M. Hrabinová Svatobořice – Mistřín, vděčná spotřebitelka s týmu Slunečnic. | 06.10.2010

S produkty firmy Missiva jsem se seznámila prostřednictvím pani Valentové před 10 lety. Tak jak přicházeli na trh jsem je všechny vyzkoušela a většinu z nich, pro jejich vysokou kvalitu a funkčnost používáme dodnes. Proto, když přišly na řadu potravinové produkty, začala je naše rodina také používat a to hlavně v jarních a podzimních měsících. Změna nastala až v okamžiku, kdy můj syn ve svých 25 letech vážně onkologicky onemocněl, týkalo se to lymfatických uzlin na krku, a byl nucen absolvovat velmi náročnou léčbu spojenou s chemoterapií a ozařováním. Nemocnice, kde probíhala léčba byla vzdálená od bydliště 100 km a tak ho vždy někdo z rodiny musel zavézt tam i zpět, protože sám nebyl schopen pro silné nevolnosti.
Po poradě s panem doktorem Karlem Erbenem začal pít 4x za den Fytotonic a 2x za den Vitatonic, tedy celkem 6 sáčků. Po krátké době začal jezdit autem do nemocnice sám, cestu zvládl i zpět a nebylo mu nevolno. Po dvou letech léčení se jeho zdravotní stav zlepšil natolik, že chodí jako zdravý člověk do práce. Fytotonic a Vitatonic používá pořád, i když v menších dávkách. Po těchto zkušenostech nedám na Fytotonic a Vitatonic dopustit a celá rodina ho pravidelně pijeme, vždyť prevence je velice důležitá.

 

Chemoterapie

L. Teislerová, z týmu BBK s.r.o. | 06.10.2010

Další zkušenost s Fytotonikem a Vitatonikem máme u onkologicky nemocného mladého pacienta z našeho okolí. Tyto produkty mu velice pomohly při léčbě, zejména po chemoterapiích, kdy je imunita člověka zcela odbourána. Přípravky byly samozřejmě podány po konzultaci s ošetřujícím onkologem. Ke spokojenosti naší i ošetřujícího lékaře se brzy normalizovaly krevní testy a chlapec se celkově cítil mnohem lépe.

 

Zadýchávání

Miloslava Kamenská, Žďár nad Sázavou | 06.10.2010

Můj manžel měl asi před dvěma lety problémy se srdíčkem. Při jízdě na kole, při chůzi do schodů nebo rychlé chůzi se zadýchával, byl zpocený, velmi rychle se unavil. Lékař jej poslal na různá vyšetření. Poslali ho na vyšetření sondou do Brna do nemocnice - výsledek byl negativní. Paní doktorka mu předepsala léky a až je dobere, má si přijít pro další – tím skončilo léčení. Nabídla jsem mu naše potravinové doplňky (do té doby je nepoužíval). Denně používal 1 Fytotonic a přidal 1 Vitatonic.
Po krátkém čase přestal používat léky a dnes denně jezdí na kole, běhá do schodů, chodí delší trasy a bez potíží.
Asi před půl rokem začalo bolet mého muže koleno. Sám si naordinoval 3 sáčky Fytotonicu a 1 Vitatonic a po třech dnech měl po problémech.

 

Homocystein

Irena Waldhansová Banín | 06.10.2010

Moje zkušenost s Vitatonicem ve spojeni s Fytotonicem.
Na jaře roku 2009 jsem se setkala s, dnes už naší, firmou Missiva. Zaujala mne nejprve z toho důvodu, že je ryze česká a hlavně ekologicky myslící. Přípravky pro domácnost a prací program jsem začala užívat okamžitě a už ho má celá moje rodina.
Potravinové doplňky se mi z počátku zdály drahé, tak jsem čas od času pila Fytotonic. Dozrál čas a zakoupila jsem si i Vitatonic na snížení homocysteinu.
Proč? Dovedl mne k tomu náslech kazet, kde doktor podrobně vysvětluje co je homocystein a proč se o něho starat.
Roky si vybírají svoji daň a vždy po ránu jsem to cítila nejvíce než se tělo dostatečně zahřálo a rozhýbalo. Bolely mě ruce při zvedání a kolena při dřepu. Místo dostatečného pohybu, který denně potřebujeme jsem se mu úspěšně díky bolesti vyhýbala.
Nevím přesně, ale zhruba do 10 dnů po pravidelném užívání Vitatonicu(ráno na lačno 1x) a přes den 1 až 2 Fytotoniky jsem žasla u ranního oblékání, že mohu zvednout ruce nad hlavu a dřepnout si bez nepříjemných bolestí.
Celý den jsem z toho byla nadšená a o svůj poznatek jsem se dělila na potkání.
Dostala jsem chuť cvičit a všechno ostatní dělám s radostí a dobrým pocitem bez kousavé bolesti, kterou jsem měla usazenou v kloubech.
No a na závěr vám chci oznámit, že dnes už potravinové doplňky používá celá moje rodina počínaje rodiči kterým je 85 let a konče nejmladší dcerou které je 19let.
Nemohu tyto věci nikomu vnutit, ale mohu je všem ze srdce doporučit, aby si ulevili od bolestí nejen fyzických, ale i duševních.
K čemu jsou nám peníze, které stejně neušetříme oproti dobrému pocitu.

 

Potíže při močení

Oldřiška Havelková - Ořechov - tým Slunečnic. | 06.10.2010

Největším překvapením bylo, když jsem začala pít Fytotonic a Vitatonic.
Můj velký zdravotní problém spočíval v tom, že jsem snědla kousek ovoce, nebo něco trochu kyselého, stačila kapka octa a nastalo velké pálení a potíže při močení. Svědila mě kůže na celém těle a bylo mi pořád zima. Hodně dlouho jsem se tím trápila a nikdo mi nedokázal pomoci. Ze všech těchto potíží jsem už opravdu byla na nervy, hodně vyčerpaná a unavená.
Již po měsíci pití se začal měnit můj zdravotní stav k lepšímu. Jsem udivená, že za tak krátkou dobu, kdy jsem udělala tak jednoduchou věc, že jsem se naučila každé ráno a odpoledne vypít sklenici vody, do které si namíchám Fytotonic a Vitatonic, nastala tak velká změna a já se teď cítím dobře. Ráno vstávám a jsem plná energie, přestala mi být zima, a taky mě nezebou nohy. Mnohem víc vydržím než dřív.
Vím, že celkové zlepšení bude dlouhodobý proces, ale co tyto produkty dokázaly za tak krátkou dobu je opravdu neuvěřitelné. Doslova to beru jako poklad.
Pochvalu si zaslouží i ostatní produkty, používáme už skoro všechny.
Nečekejte tak dlouho jako já, vždyť zdraví je to nejcennější co máme.

 

Těhotenství

Lenka Hanušová Stará Huť, tým manželů Vondráčkových | 06.10.2010

Jako největší důkaz, že pitíčka fungují považuji svoje druhé těhotenství. Když se mě pan doktor po odběru krve zeptal, ženská vy jste jediná moje pacientka, která má v pořádku krevní obraz - jak to děláte? A to jsem byla od malička hodně anemická a žádné železné prášky mi nepomohly.
Ráno jsem si vzala Vitatonic a po svačině fytouše. Neměla jsem žádné těhotenské nevolnosti, přibrala jsem jenom 9 kg . Po porodu jsem v pohodě přešla celou porodnici na pokoj. Spolubydlící když to viděli hned si každá objednala krabici pitíček.

 

Štítná žláza

Pavla Lanková Bílovice n/Svitavou | 06.10.2010

Od prvního porodu před pěti lety trpím chronickým zánětem štítné žlázy. Užívám lék Euthyrox, který má oddálit případnou změnu funkce štítné žlázy. Chodím každého půl roku na kontrolu, při které se z krve zjišťuje hladina TSH. Já jsem tuto hladinu mívala kolem 2,0.
Loni v květnu jsem začala užívat Fytotonic a Vitatonic po jednom balíčku denně. V srpnu na kontrole jsem měla hladinu TSH 0,7. Pak jsem s užíváním F. a V. postupně přestala a nahradila ho v lékárně koupenými tabletkami kys. listové a B-komplexu. Letos v únoru jsem byla opět na kontrole a hladina TSH se mi zvýšila na 2,3. V květnu jsem tedy opět začala užívat F. a V. zase po jednom pytlíčku denně. Při kontrole v září jsem měla hladinu TSH 0,13, což je pod hladinou normy. Lékař mi snížil dávky Euthyroxu a já nadále užívám F. a V., protože jsem přesvědčena, že mají vliv na můj lepší zdravotní stav.

 

Homocystein

Zdeňka a Jarda Krejčovi, Soběslav, Tým Janičky Dvořákové | 06.10.2010

Po přednášce pana doktora Erbena jsme se rozhodli navštívit jeho poradnu s celou rodinou a nechat si změřit hladinu homocysteinu. Dcera Petra se narodila s vrozenou vadou, takže jsme vysokou hladinu Hcy očekávali. Přesto i pana doktora šokovalo, že její hladina je 18 mm, což je prý hladina běžná u lidí nad 80 let věku, ne u dvacetileté dívky. Po 5 měsících důsledného užívání doporučených vitamínů (Vitatonic a další vitamíny z lékárny) se hladina snížila na ideální hodnotu 4,3 mm.
Druhá dcera Veronika měla počáteční hodnotu 11,7 mm, na kontrolním měření byla hodnota krásných 7 mm. Veronika ale přiznává, že zdaleka nebyla tak důsledná jako její sestra. Kdyby přikládala větší význam poctivému a pravidelnému užívání mohla dosáhnout i lepšího výsledku. Já a manžel jsme měli podobné hladiny jako Veronika a také zhruba stejné zlepšení.
Snížení hladiny homocysteinu se projevilo zlepšením metabolismu, obě dcery pociťují více energie a zlepšení psychické rovnováhy. Dříve hodně trpěly na opary, po snížení hladiny homocysteinu se to rapidně zlepšilo.
Stále pijeme denně Vitatonic a Fytotonic, dcera Petra je z nás ze všech nejdůslednější, protože díky oboru, který studuje, přesně ví, co se v těle při pravidelném užívání děje a jak se každé vynechání v těle projeví, pokud chceme hladinu homocysteinu cíleně snížit. Pokud nemáte možnost navštívit přednášku MUDr. Erbena, můžete požádat o její záznam na DVD svoje sponzory. Určitě pro Vás bude stejně zajímavá a přínosná jako byla pro nás. Díky za skvělé produkty