Pan Prokouk

Speciální prostředek na čištění skla, umělých hmot, obrazovek počítačů a TV.

Obsahuje antistatickou přísadu, která na delší dobu odpuzuje prach.

Použití:

  • Čištění umělých hmot (i zašlých - židlí, lavic,  stolů )
  • Mytí automobilů včetně autoskel
  • Čištění televizorů, počítačů, plexiskla
  • Odstraňuje tabákový dým – nánosy
  • Odstraňuje inkoust, razítkovou barvu, barvu z kuličkových per, fix

Neředí se.

Doporučení – používat malé balení s aplikátorem.

Zkušenosti s Panem Prokoukem:

omýtka

PM z týmu Marie Pasterňákové | 06.06.2012

A ještě jedna neuvěřitelná zkušenost . Myslela jsem, že napíšu hned SMS, ale už jsem neměla sílu. Koupila jsem si pana Prokouka !
Potřebovala bych ho v litrech ! Po stavbě nového domečku jsem nebyla schopná odstranit cement z dlažby a z mozaiky. Možná by se mi to časem podařilo hrubou silou, ale na to jsem nikdy neměla čas ani náladu. Koupila jsem v Bauhausu speciální tekutinu na odstranění tohoto bince, ale i tak to nešlo.
Musela bych použít nehty a zuřivě to seškrábat. Tak jsem se nechala nalanařit panem Prokoukem. Jen tak z legrace jsem hned po příchodu na dlažbu trošku nastříkala a houbičkou setřela. Nekecám, je to tak jednoduché.
Zavolala jsem celou rodinu a všichni čekali, že až to uschne, tak se to přece musí znovu objevit. Ale nic !!! Ani dlažba nespadla. Tak jsem šla dál a pokusila jsem se tím ošetřit i dřevěná okna s nánosem malty. A opět to šlo. No a tak jsem zašla ještě dál a na marmoleu máme skvrnu od pokládky, s kterými jsem se už smířila a naučila žít. No a jsem bez nich. Ani se mi nebude stýskat :-) Jen nemám čas vše aplikovat na celý dům :-( Už se dokonce na to těším.

 

Zrcadla, klávesnice

Lena Čechová - tým Nejezchlebových z Brna | 06.10.2010

Používám Pana Prokouka na úklid prachu na veškeré elektronice, ale třeba i na odstranění špíny z telefonu nebo klávesnice. Také se osvědčil jako skvělý přípravek na úklid plastového interiéru auta a pro rychlý úklid skel ve vitrínách v obýváku a zrcadel.

 

Barva

Pastrňáková Marie, Brno | 06.10.2010

Panem Prokoukem jsem odstranila ze skel starou zaschlou barvu bez dřiny.

 

Černá je černá

Irena ze Zlína | 06.10.2010

Moje kamarádka - Lidka Kunstová - je zaměstnána u hlídací služby. Jak známo, většina těchto firem obléká své zaměstnance do černého oblečení. Po roce práce za ní přišel vedoucí, že si má znovu nafasovat nové oblečení. "Proč? Já nové nechci - nepotřebuji! Však já ho mám pořád dobré!" Jejím kolegům vrtalo v hlavě, co s oděvem dělá, že ho má pořád krásně černé, na rozdíl od jejich zešedlých a ztvrdlých. Když jim řekla, že je to tím, že ho pere v Permonu, začali se víc zajímat. Není to ta nejlepší reklama a dobrá vizitka?!

 

Zvýrazňovač z podlahy

Alena Horáková | 06.10.2010

Ráda bych poděkovala za produkty Troubelín a PanProkouk,protože za poslední dobu mně značně šetří finance,které bych jinak vydávala za zničené zařízení bytu.Jedná se konkrétně o Pana Prokouka.Když si syn udělal tajně malířské plátno z plovoucí podlahy,jen Pan Prokouk uvedl zdařilé dílo do pořádku.Pomocí houbičky a tohoto skvělého výrobku se mně v krátké chvíli podařilo odstranit zvýraznˇovač zcela beze zbytku.