Celestina

Vysoce koncentrovaný, pěnivý přípravek na mytí nádobí a kuchyňského zařízení.
Je klinicky testována. Aktuálně má atest dermální snášenlivosti.celestina přípravek na nádobí

Vlastnosti / přednosti:

 • Odmašťovací schopnost
 • Nádobí nemusíme oplachovat  - není karcinogenní
 • Nádobí nemusíme utírat
 • Vysoký lesk u skla – samolešticí schopnost
 • Lze si zvolit vůni – citron, kokos, tráva nebo bez parfému
 • Kladný vliv (dobrá snášenlivost) na pokožku a nehty, vhodná pro lidi s ekzémem na rukou

Použití:

 • Mytí nádobí
 • Čištění kuchyňského zařízení – kuchyňské linky
 • Namáčení prádla (např. montérek)
 • Univerzální mycí prostředek
 • Mytí aut, skla

Ředění: teplou vodou 1:5 (viz ryska na ředící lahvi) nebo 1:10 (pro sklo).

Doporučená aplikace pomocí dávkovacího ventilu.

 

Anketa

Která vůně vám v Cestině nejvíce vyhovuje ?

vůně citrónu (49)
65%

vůně kokosu (13)
17%

Celkový počet hlasů: 75

Zkušenosti s Celestinou na ruční mytí nádobí:

Nezklame

Jarmila Trnková | 08.10.2012

Proč já nezaměním za nic Celestínku..?

-co mám Celestínu, většinu nádobí myji ve studené vodě - i mastné
- ruce už nemám po mytí nádobí vysušené, ale vláčné -naprosto nedráždivý produkt
- ,,venkovní,, okraje na vroubkovaných hrníčkách už nemusím drhnout pískem, nikdy jsem nepochopila, proč mi tenkrát, když jsem neznala Celestínu, vždy časem hnědly, když čaj jsem lila samozřejmě do hrnku :-))
- hrnek od čaje ani nekomentuji, jde to bez problému umýt, naopak, i propolis ze skleničky se umyje bez stop po propolisu a to je už pro mytí oříšek..Celestína zvládne i to -pokud si někdo ještě nekoupil Lili na podlahy i umytí linolea i s Celestínkou je hodně zajímavé - linoleum po umytí nelepí, když po něm pak jdu v pantoflích // před x lety jsem s běžným produktem na nádobí takový problém měla..// -jakékoliv ovoce dnes omývám s Celestínou, dokonce i citrusové plody / preventivně / -skvěle se s ní umyje i vrchní deska na lince, kde se hlavně usazuje mastnota z vaření -Celestínka má opravdu vysoké odmašťující účinky - dělala jsem si test na špinavý kastrol po ingrediencích na špagetovou směs, zbytek jsem nepatrně vědomě přismahla a zůstali tam i zbytky eidamu - postříkala jsem kastrol a nechala pár minut stát - mytí..? bez problému DOPORUČUJI VŠEM NĚJAKÝ VLASTNÍ TEST - PRODUKT MLUVÍ SÁM ZA SEBE :-)

 

Super český výrobek

Marie poláčková,Znojmo | 01.07.2011

Celestýnu používáme již mnoho let. Lze o ní hovořit jen v samých superlativech. Je skvělá , jsme s ní maximálně spokojeni, u nás je oblíbená s vůní citronu.Má sice vysokou odmašťovací schopnost, ale ruce ani nádobí nepoškozuje.Umyje mastnotu i ve studené vodě, v teplé vodě je to snažší.Nádobí je krásně lesklé.Cena velmi výhodná.
Obaly recyklovatelné. Těší nás, že šetříme naše životní prostředí, čas i peněženku a máme také velmi dobrý pocit, že je tento výrobek z dílny českých výrobců a to velmi zdařilý.

 

Doporučení

Milena Nikrmaierová, Ratibořice na Moravě | 24.03.2011

Přípravek na ruční mytí nádobí Celestýna je pro celou naši rodinu velkým překvapením. Jsem zvyklá na tradiční mycí prostředek. Dcera se velmi rychle naučila využívat ho i na mytí rukou! Opravdu velmi oceňuji vlastnosti, které má. Díky p. Fr. Zachovi jsem se seznámila s celou řadou a zvědavost mi nedala abych nevyzkoušela i některé další výrobky. Jsem ráda, že je na trhu zboží tohoto charakteru.

 

Celestinka

Ludmila Pokorná | 10.01.2011

Používám Celestinu i na odstraňování mastných skvrn v kombinaci s Permonem D a skvrny jsou lépe vyprané. Dále Celestinku vždy přistříknu do myčky na předmytí a k Celestině automatic stříknu do dávkovače. Nádobí se po umytí krásně leskne.

 

Neškodný odpad

Lena Čechová - tým Nejezchlebových z Brna | 06.10.2010

Moje zákaznice vyzkoušela Celestinu při mytí nádobí na pikniku v přírodě. Jediná tekoucí voda byl potůček. Celestina ve studené vodě nádobí skvěle umyla a zákaznice měla dobrý pocit, že do vody neodteklo nic, co by škodilo.

 

šetří ruce

zákazník Anny Visnarový | 06.10.2010

CELESTINA nejen dobře myje nádobí, ale hlavně šetří naše ruce. Kamarádka po delším používání celestiny zkusila několik dní JAR a přišla mi ukázat, co to udělalo s jejíma rukama. Po návratu k celestině problémy zmizely. Jiná přítelkyně po použití celestiny bez parfému je také v pohodě. Jako jedna z mála byla totiž na parfém alergická.

 

Nemám vyrážku

Simona B. Brno | 06.10.2010

Již léta používám prostředek na mytí nádobí Celestina a jsem s ní velmi spokojená. Dříve jsem používala jiné výrobky, po kterých jsem měla na rukou vyrážku, kůže mě pálila a byla vysušená. Po pužívání Celestiny si nemusím ani nakrémovat ruce!

 

Za studena

Soňa Osičková,Vyškov | 06.10.2010

Celestýnu - přípravek na ruční mytí nádobí, používám již druhým rokem. Jsem jí stále okouzlená stejně jako na začátku. Má vysokou odmašťovací schopnost - i za studena,nemusím používat drátěnku a nepoškrábu si tak nádobí. Další předností je,že se nádobí krásně leskne a nemusím sklenice téměř leštit. Důležitá je i vůně, nejvíce mi vyhovuje citrónová.
Je také pro mě velmi důležité to, že nemusím přijít do styku s ropou, která je obsažena v běžných saponátech. Chráním tak zdraví své i celé rodiny. A neméně důležité je i to,že používáním tohoto přípravku neničím přírodu.

 

Ekzém

Eva Ondruchová, OSTRAVA - z týmu Sylvie Sojkové | 06.10.2010

Celestýnu jsem si zase oblíbila pro dobrý pocit z mytí nádobí.
Nemám z ní ekzém na rukou jako z jiných prostředků na nádobí.