Služby

Vyberte si z nabídky našich produktů a služeb. Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem, či připomínkou.  Efektivta a kvalita, to jsou naše hesla při plnění požadavků našich zákazníků.

 

Seznámení s produkty

Můžete využít naší nabídky a naprosto nezávazně se seznámit, jak pracují naše výrobky a mít s nimi svoji vlastní zkušenost dříve, než sije objednáte. Napište nám nebo zavolejte, odkud jste a my Vám dáme kontakt na vyškoleného poradce, který pracuje ve Vaší oblasti.

Pokud Vás zajímá budoucnost naší planety, přírody a zdraví každého z nás a hlavně našich dětí, neváhejte a kontaktujte nás!

 

Kontakty: 417 590 925        sluzby@missiva.cz

 

V srdci každého z nás je velmi silná touha: mít zdravé děti.

V srdcích našich dětí, je stejně silná touha.

Objednání produktů

Pokud si z naší nabídky vyberete produkt, můžete si ho objednat na dobírku. Zboží Vám přijde poštovním obchodním balíkem následující pracovní den. Pokud částka Vaší objednávky přesáhne 1 000,- Kč, potom Vám nebude účtováno balné a poštovné 100,-Kč.

Pokud budete s  našimi produkty spokojení a stanete se stálými spotřebiteli produktů řady Club 21, můžete nás kontaktovat, stát se členy Clubu 21 a Vaše produkty můžete nakupovat za klubové ceny.

 

Kontakty:  417 590 911          objednavky@missiva.cz