O nás

Videopředstavení firmy - MISSIVA

Naší prioritou je nejen Vaše spokojenost, ale Vaše radost, Vaše nadšení!  

Česká společnost Missiva, spol. s r.o. byla založena 6.10.1994 se zaměřením na obchodní činnost s produkty, které jsou potřebné v každé domácnosti každý den a nepoškozují životní prostředí.  V roce 1995 se zaměření firmy rozšířilo o vývoj a výrobu produktů sloužících k udržování čistoty a zdraví lidského těla a obydlí v souladu s naplňováním národního projektu Ekologicky šetrný výrobek. Firma vznikla z českých zdrojů a dává práci českým občanům..

 

Filozofie firmy: „Naši planetu, jsme nezdědili po svých předcích, ale půjčili jsme si ji od svých dětí.“

Firma se zabývá vztahem člověka k přírodě, vztahem člověka k druhým lidem v různých situacích, svého vlivu na ostatní lidi a vztahem člověka k sobě samotnému a k možnosti volby každého jedince. Náš projekt se nazývá Projekt srdce a je neustále obohacován zkušenostmi nových členů klubu spotřebitelů. .Club 21, je neustále rostoucí skupina lidí, kteří si uvědomují svoji zodpovědnost za svůj postoj k ekologii, ekonomice a hlavně morálce svého každodenního jednání.

 

Filozofie produktů: produkty jsou vyráběny z obnovitelných zdrojů, v super koncentrované podobě s ohledem na životní prostředí (z jednoho balení 0,5 litru se vodou naředí 6 -11 0,5 litrových balení funkčního výrobku). Úspora je i v pohonných hmotách při přepravě produktů, není rozvážena voda, tu si každý doma natočí z vodovodního kohoutku a produkt naředí podle potřeby. Těmito úsporami vzniká vysoká kvalita produktů za velmi příznivou cenu

 

Od ledna 1996 jsme začali postupně uvádět na trh čistící výrobky spotřebitelského Clubu 21 Celestinu na mytí nádobí, Medium na údržbu toalet a koupelen, Jasněnku na mytí oken. Lili na podlahy, univerzální produkt na očistu těla Leontinu, později prací program Permon, produkty s bylinnými výtažky – Sněhurku, chladivý gel, Goliáš. Trh byl obohacen i dalšími kosmetickými produkty Rtýna, Rubín a Aquabella.

Rok 2002 přinesl další skvělý produkt, potravinový doplněk stravy Fytotonic®, který prezentoval sám autor receptury profesor MUDr. Sergej Jakovlevič Sokolov Dr.Sc., ke kterému později přibyly další doplňky stravy Energoton a Vitatonic.

 

Šířením myšlenek Projektu srdce a svých vlastních zkušeností s produkty firmy Missiva, spol. s r.o. se tvoří Club 21, se kterým člověk může vyměnit svoje pomocníky v domácnosti a ještě ušetřit, ale může se naučit i vydělávat peníze předáváním svých vlastních zkušeností a budováním spotřebitelské sítě registrovaných spotřebitelů. Club 21 je jednou z příležitostí, jak změnit kvalitu svého života, dělat to, co nás baví a být za svoji práci náležitě oceněn.

Máte velkou cenu pro svoji rodinu, pro svoji zemi, pro celý svět!

Neváhejte nás kontaktovat, bude pro nás potěšením připravit Vám komplexní nabídku přesně podle Vašich potřeb.