ČISTÍCÍ ŘADA * PRACÍ PROGRAM * PRODUKTY S BYLINKAMI * KOSMETIKA * POTRAVINOVÉ DOPLŇKY

 

S produkty řady Clubu 21 mají zákazníci bohaté zkušenosti,

o které se s námi dělí na tomto fóru.


Produkty řady Clubu 21 mají řadu nesporných výhod.

Jsou cenově dostupné -  Neplatíme reklamu, prodavače, překupníky, dopravu, nájmy, skladování, energie. Nejúčinější a levná reklama je vlastní zkušenost a spokojenost spotřebitelů, kteří tyto výrobky používají, mají s nimi ty nejlepší zkušenosti, a předávají je osobně dalším. Nakupujeme přímo od výrobce, odpadají zbytečné mezičlánky (síťový nebo přímý prodej).

Šetří peníze - Balení produktů dodržuje politiku množstevních slev. Produkty jsou tekuté koncentráty (přepravuje se větší účinné množství). Prací program má vysoký účinek už při praní  na  30-40 stupních. Složení produktů prací řady je šetrné k látkám, nezanáší vnitřek pračky. Při objednávce nad 1000 Kč hradí balné firma. Ceny produktů jsou až o 50% nižší.               

Šetří přírodu -  Prací program a čistící produkty jsou v přírodě odbouratelné do 7 dnů - neobsahují tedy nebezpečné suroviny.  Nejvíce užívané produkty mají ochrannou známku EŠV. Firma Missiva je první a jedna z mála finálních výrobců pracích a čistících prostředků v republice, jejichž výrobky tuto značku obdržela. Prací program je bez fosfátů, zeolitů a jiných látek ohrožujících kvalitu vody a tím i kvalitu života  všeho lidstva a existenci flóry a fauny ve vodě. Tekuté koncentráty dovolují přepravit větší účinné množství - šetří se pohonné hmoty a ovzduší.

Šetří zdraví -  Prací program a čistící produkty mají atesty na dermální snášenlivost. Tekuté potravinové doplňky jsou vyrobeny z přírodních bylin a surovin. Jejich složení navrhli  a vyzkoušeli odborníci na sportovní medicínu a léčení civilizačních chorob. Kosmetika a produkty péče o tělo, léčivé gely a masáže obsahují léčivé rostliny a suroviny působící příznivě  na kvalitu života a zdraví.

Šetří čas - Objednané produkty dodá firma jako obchodní balík do 24 hodin až domů. Objednávky lze podat telefonem, e-mailem a přes firemní webové stránky. Prací program účinkuje už při praní na  30 - 40 stupních. Koncentráty a množstevní program dovolují přepravit více zboží najednou.

 

ČISTÍCÍ ŘADA * PRACÍ PROGRAM * PRODUKTY S BYLINKAMI * KOSMETIKA * POTRAVINOVÉ DOPLŇKY

 

Moje zkušenosti s produkty firmy MISSIVA

  • Od doby co jsme postavili rodinný dům jsme měli velký problém s čističkou, kterou máme umístěnou před domem.Bohužel nám nefungovala tak jak by měla.Údajně s vyčištěnou vodou jsem jen jednou zalila nově vypěstovaný trávník a bylo po něm. Zklamalo mě, to protože nám bylo řečeno od výrobce čističek,že přečištěnou vodu budu zužitkovávat na zahradě.Dalším velkým problémem byl zápach  který se linul nejen venku v okolí čističky, ale toaletou,sprchovým koutem i   vanou až do domu.Hledali jsme vinu v nekvalitně udělaných odpadech,ale závadu jsme neshledali. Manžel se s čističkou velmi trápil, neustále  čistil čističku, kupoval živé bakterie ale nic platné to nebylo.Dnes je tomu už jinak. Moje kamarádka Janička mi řekla o úžasných výrobcích firmy Missiva a já jsem nadšeně odstranila od pračky, myčky i koupelny všechny prostředky které jsem doposud  používala. A tak máme po dvou měsících vyřešený problém. Kolem čističky nic nezapáchá, voda v čističce je čistá,  doma nám to voní a manžel je moc spokojený,že mu odpadne práce, kterou dělal  duše nerad. Teď už jenom čekám na jaro abych, udělala pokus na své zahrádce.

Růžena Hanusová Nevřeň z týmu Jany Fojtíkové