Medium

Dezinfekční a čistící prostředek na sanitární zařízení s vysokou odmašťovací schopností. Nádherně voní (i bez parfemace). Obsahuje sůl kyseliny citrónové.

Vlastnosti:Medium na sanitární zařízení

 • Odstraňuje vodní kámen
 • Dezinfikuje
 • Čistí zlato, stříbro, mince a mosaz
 • Lze přidávat proti plísním do vápna i hlinky
 • Odstraňuje rybenky, mravence i komáry
 • Čistí vodovodní baterie, ošetřuje chrom
 • Čistí a leští dřezy, myčky a pračky
 • Čistí sanitární zařízení a zvyšuje lesk
 • Dezinfikuje obuv, obydlí domácím mazlíčkům
 • Lze s úspěchem použít pro praní silně znečištěných ponožek
 • Dezinfikuje nohy (lázeň odstraňuje po čase plísně z nohou)
 • Čistící účinek – koupelny, obklady na toaletách a bytových jádrech
 • Čistí textil- odstranění skvrn od ovoce, mastné skvrny (aplikace před praním)
 • Pohlcuje pachy v lednici
 • Výborně se hodí na dezinfekci a čištění myčky
 • Odstraňuje zvířecí zápach z koberců
 • Může nahradit i osvěžovač vzduchu

Ředění: teplou vodou 1:10 (viz ryska na ředící lahvi)

Doporučená aplikace pomocí rozprašovače.

Při silném znečištění – použít neředěné MEDIUM.

Zkušenosti s Médiem:

Medium - použití i na veřejné WC

Michaela Benešová | 25.11.2011

Nosím Medium v lahvičce s rozprašovačem /kod 8011/,na veřejném Wc postříkám prkýnko,setřu a naše malá si může klidně sednout.Medium je prostě super

 

Medium

Ludmila Pokorná | 10.01.2011

Medium vždy také přidávám do koupele nohou když si dělám pedikuru. Také ošetřuju vnitřky bot proti plísni a pachu. Neředěným mediem bělím skvrny- víno, tráva, káva, čaj. Kupuju pouze 3 l balení.
Taky používám na WC - odstraní zápach a dezinfikuje.

 

Médium

Hana | 18.11.2010

Médium bylo to první, co se mi dostalo do ruky. U kamarádky jsem zastihla¨osůbku, která jí zrovna ukazovala produkty Missivy. Jen ze zvědavosti jsem vzala 1 do ruky a byl to prostředek na rez a vodní kámen. Ty obvykle hrozně páchnou, ale já i po tomto nepřímém kontaktu s přípravkem cítila ještě dlouho na ruce jeho krásnou vůni. No a pak jsem si ho pořídila. Zkusila jsem kamarádovi ošetřit vanu, na níž byla silná vrstva rzi a vodního kamene. Žádným spec. prostředkem z ochodu to nešlo odstranit a už hrozilo, že si bude muset pořídit novou vanu. Trošku jsem si pohrála s Médiem a vana byla úplně čistá a zářivě bílá. Škoda, že jsem si ji nevyfotila předtím a potom. Šlo to skvěle, bez smradu chemikálií a potřeby ochranných rukavic.

 

přenosný záchůdek

Marie Dyduchová - Vysoké Mýto | 06.10.2010

K vyřešení problémů s urologickými problémy mojí maminky jsme jí pořídili "chemický přenosný záchůdek". K němu byla přibalena tekutina, která slouží k likvidaci pachů jak v dolní nádobě, tak zase jiná tekutina v horní splachovací nádrži.

Po spotřebování zkušebních vzorků jsem usoudila, že pachy nám výborně likviduje medium. Taky jsem to zkoušela asi po dobu jednoho měsíce a hned první den jsem cítila, že to je mnohem lepší než doporučená tekutina. No a navíc nános v dolní nádobě, který se utvořil za krátkou dobu vypotřebování vzorků, po mediu úplně vymizel. Do té spodní nádoby se nedá rukou dosáhnout a vydrbat nános, proto jsem šťastná, že medium tam dokáže pracovat samo. Nádoby jsou z umělé hmoty a tam se pachy natáhnou snadno a doslova naruší povrch - medium si s tím poradilo. Při vylévání obsahu spodní nádoby používám též medium. Údržba vnějšího povrchu mediem se samozřejmě senzační.

Závěr:
-------
1. Odstranění pachů jak uvnitř spodní nádoby, tak i v prostředí, kde záchůdek je.
2. Vymizení nánosů z vody a močoviny.
3. Cenově je to výhodnější.
4. Nepoužívám chemii - přináší dobrý pocit.

Jinak tento přenosný záchůdek mohu doporučit všem, kteří mají podobné problémy doma, nebo je dobrý na cestování autem, je stále po ruce a ušetří se na placení za použití WC. Velmi ho oceňují rodiče s dětmi, protože taky hygiena na WC mnohde není dobrá.

Dodala bych jenom to, že tento nápad mi přinesl opět ohromné nadšení z toho, co nám Vaše firma umožňuje používat, jak je nutné si předávat zkušenosti a vědět, co výrobek umí. Toto je velmi důležité pro lidi, kteří se s firmou teprve seznamují, aby pochopili, že výrobky mají opravdu všestranné použití. Když maminka viděla jak jsem šťastná, že nemusím jít do drogerie pro chemii, tak to opravdu stálo zato vidět jak jí září očička.
Dělejme

 

Plísně

Lena Čechová - tým Nejezchlebových z Brna | 06.10.2010

Medium patří k mým oblíbeným produktům. Nejen pro svoji vůni, ale pro to, co umí. Bydlíme v paneláku a úklid koupelny nebyl zrovna snadný. Medium pomohlo vyřešit problémy s neustále se opakujícím výskytem plísně a vodního kamene okolo hliníkového uchycení vany, odstranilo vodní kámen na perlátoru v baterii (aniž by ji poškozovalo) a pomohlo vyřešit problém s mytím umakartového jádra, které je dnes hladné a lesklé. Také úspěšně používám Medium na WC - mám neustále lahvičku s koncentrátem v nádržce na vodu. Při každém spláchnutí se pomalu do vody vyplavuje. Odstranila jsem tak usazující se proužky vodního kamene v toaletní míse, na které jsem musela používat agresivní přípravky bez velkého úspěchu. Náš panelák je 35 let starý.

 

nová vana

zákazník Anny Visnarový | 06.10.2010

MEDIUM je zázrak. To řekla paní, která jim vyčistila vanu, o které si myslela, že ji bude muset vyměnit.Po předchozích pokusech s různými čistícími prostředky byla vana „proužkovaná“. Použila koncentrát media. Bylo ho hodně.Ale dostanete novou vanu za 200 Kč? To je cena půllitrové lahvičky media, kterou skoro celou spotřebovala.

 

Ošetření bot

Ludmila Piknová – Brno | 06.10.2010

Medium používám jak je uvedeno na etiketě, krom toho mám skvělou zkušenost z ošetření bot. Tenisky, botasky a prací boty peru v pračce.Ostatní boty vystříkám Médiem, nechám chvíli působit a vytřu. Boty jsou zdesinfikované a bez zápachu, nepotí se tolik nohy a nešpiní ponožky.Médium není s ničím srovnatelné, nebo zaměnitelné.Také želvárium naši želvě Nádherné čistíme a desinfikujeme Médiem.

 

Pracovní oděv

Irena Machačová – Brno | 06.10.2010

Medium používám samozřejmě na sanitární zařízení, rez vzniklou z kapajícího kohoutku, ale také na pracovní oděv ušpiněný od trávy, který potom vyperu v Permonu. Při čistění pračky jsem nevěřila co nečistoty Medium dokáže uvolnit a vyplavit.Je to super výrobek,jsem velice spokojena.

 

Zašlé WC

Pastrňáková Marie, Brno | 06.10.2010

Ponořila jsem láhev s Mediem do třicet let staré vodním kamenem zanešené nádržky WC. Během krátké doby byla nádrž krásně bílá a bez vodního kamene. Rovněž moje třicet let stará vana je opět bílá.

 

Nedřu se

Krystýnková Daniela, Brno | 06.10.2010

Jen nastříkám na plochu a nechám chvíli pak čistým mokrým hadrem setřu špínu bez dřiny a šudlání, tak se chová i Medium s kterým jsem si po dvaceti letech umyla umakartovou koupelnu pokrytou vodním kamenem kolem vany a vodovodu.

 

Salmonela

Irena ze Zlína | 06.10.2010

Protože hygienici neustále hrozí salmonelózou apod., tak jsem si zvykla po použití prkénka, na kterém jsem krácela maso, toto umýt Médiem a Celestínou. Pak pořádně opláchnout.

 

Lednice

Soňa Osičková,Vyškov | 06.10.2010

Medium patří mezi mé velmi oblíbené přípravky.Krásně voní,má dá se říct nadstandardní účinek - vodní i močový kámen nemá šanci .Ani špína se nemá šanci usadit přes vytvořený film na myté ploše.Dále Medium používám k čištění lednice a nemam problémy s plísněmi.V kuchyni ho ještě používám k mytí podlahy a pracovní plochy.Je super!

 

Práce za nás

Žilkayová, Brumov-Bylnice, z týmu A a J Nejezchlebových | 06.10.2010

Svým zákaznicím říkám: ,,Je to vlastně taková odpočinková čistící řada.."
Tak například Medium. Nasprejujete na znečištěný povrch, dáte si kafíčko anebo šálek čaje. Pracuje se pro vás.
Za deset až patnáct minut přijdete, pohladíte povrch hubkou nebo hadříkem a je hotovo.

Jedním z mých prvních zákazníků byli provozovatelé malého Fitness centra.
Měli problém ve sprchovacích koutech a koupelně. Desetiletý nános vodního Kamene na kachličkách zkoušeli už několikrát vyčistit savem i kyselinou sírovou.
Když jsem jim sdělila, že mám v rukou parádní český čistící prostředek, ještě k tomu ekologický, vysmáli se mi a škodolibě oponovali, že přece ekologické přípravky nikdy nezmůžou nic proti tak velké špíně.
Pobaveně mě vyzvali k činu s dovětkem: ,,Jestli se tohle dá vyčistit, tak bereme tři litry Media a objednám to i domů!"
Dala jsem se do díla. Koncentrátem postříkala kachličky a udržovala vlhkost s přilnutím pásků toaletního papíru na povrchu, aby roztok neztékal.
Po 20 minutách jsem špachtličkou začala seškrabávat ,,kamenný", nyní už zjemněný povrch. Po mém zásahu vypadají sprchové kouty jako nové a koupelna se blyští až oči přecházejí.
,,Tak hezky jsme tady snad ještě neměli", řekl správce a sedl si na odpočívadlo a nevěřícně kroutil hlavou. Nyní jsou z nich spokojení odběratelé a nejenom oni. Také návštěvníci Fitness centra, kteří byli stejně fascinovaní.

Mějte se krásně a ještě jednou, děkuji za tento projekt.

 

Vodní kámen

Eva Ondruchová | 06.10.2010

Na vodní kámen jsem dosud nenašla nic lepšího nežli je Medium.
Stačí nastříkat, počkat 20 min trochu něčím přejet a je po vodním kameni.