Těšík

Prostorový deodorant s vůní trávy nebo oceánu

Použití:

  • ·         Pohlcuje pachy
  •      Čistí vzduch

Další info:

  • ·         Bez freonů
  • ·         Vhodné pro astmatiky (aplikace v pokoji před spaním)

Ředění – neředěný nebo v poměru 1:2 nebo 1:3

Doporučená aplikace: rozprašovací ventil, lahvička s rozprašovačem

Anketa

Vaše oblíbenější vůně:

Tráva (14)
88%

Oceán (2)
13%

Celkový počet hlasů: 16

Zkušenosti s Těšíkem:

Zápach po cigaretách

Pastrňáková Marie, Brno | 06.10.2010

Těšík příjemně voní a rychle odstraňuje silný zápach i po cigaretách.

 

Připálení potravin

M+T Strýčkovi Brno | 06.10.2010

To, že je Těšík je nejlepší pohlcovač pachu se přesvědčila naše zákaznice. Zapomněla totiž na chatě v troubě upečeného králíka, který tam zůstal 14 dní v 30°C vedrech. Dovedete si představit ten zápach. Díky Těšíku mohli v chatě zůstat.

 

Svilušky

Irena ze Zlína | 06.10.2010

Mám v práci 4 květináče s kvítečkama (pro potěchu a odpočinek oka). Počasí nahrálo tomu, že se mi na kvítkách objevil kamarád vskutku nevítaný - svilušky! Kdo zná tento škodlivý hmyz (malinkaté černé tečičky a jejich nepřehlédnutelnou hustou pavučinku), ten ví, jak obtížné je se ho zbavit. Pokud vím, tak s účinkem vyloženě na svilušky, jsou jen 2 prostředky. Když jsem si vloni jeden zakoupila a četla návod - zděsila jsem se, co je to za jed! V žádném případě ho nemám použít v zavřené místnosti, ale stříkat někde na terase apod. , použít brýle a ústa s nosem překrýt proti vdechnutí ...
No, a když mě svilušky navštívily letos, tak mě napadlo: když se říká, že je Těšík proti roztočům, proč by nemohl působit zde? Tak jsem to zkusila! Mám v práci Těšík s vůní trávy (maskuje po mě pach po cigaretách!), tak jsem důkladně rostliny postříkala. Výsledek: 1 rostlina, která byla už opravdu moc napadena, "odešla", ALE zbývající 3 jsou v pořádku! Že by sviluškám Těšík nešmakoval? Rozhodně je to aspoň moje zkušenost!