Energoton

Koncentrovaný tekutý posilující nápoj s bylinnými extrakty-dávkovaný.

·         Prodloužení sportovního věkuEnergoton

·         Zlepšení procesu látkové výměny

·         Posílení činnosti srdce

·         Zvýšení fyzické výkonnosti

·         Podpoření činnosti nervového systému

·         Zvýšení psychické výkonnosti a rovnováhy

·         Podpora při snižování tělesné hmotnosti

·         Zvýšení adaptibility organizmu v nových nebo nepříznivých podmínkách

·         Zvýšení odolnosti organizmu proti fyzickému a psychickému přetížení

 

Dávkování: 1 – 3 sáčky denně, v případě nemoci lze dávku zvýšit a brát jeden sáček co dvě hodiny

 

100 g výrobku obsahuje (sáček má 15 g):

  • Energetická hodnota 607 kJ = 145 kcal
  • Bílkoviny 0,60 g (rostlinného původu)
  • Sacharidy 35,50 g
  • Tuky 0,06 g
  • Vitamín B6 18,00 mg
  • K (draslík) 401,00 mg
  • P (fosfor) 300,00 mg
  • Ca (vápník) 245,00 mg
  • Fe (železo) 21,90 mg

Zkušenosti s Energotonem:

Energoton+DMAE

BOB | 04.08.2012

Dobrý den, čekají mě 17.9.2012 státnice na prácech. Koupil jsem si na doporučení Energoton a chtěl bych se tímto zeptat jestli se může kombinovat Energoton ještě s dalším doplňkem stravy a to DMAE? Děkuji za info.

Astma

Martina Hlaváčková z týmu Jarmilky Trnkové | 05.04.2011

Můj 23letý syn je astmatik od dětství.Dnes již dospělý chlap - je sportovec - 5x týdně posilovna, florbal, sálový fotbal, normální fotbal, v létě tenis. Hraje za klub na Hanspaulce.
S přibývajícími lety a tréninkem se mu astma trochu vylepšilo, takže tzv.
"fetiš-pumpu" - jak vtipně nazval můj otec dýchátko, potřeboval vlastně jen při vyšším výkonu právě u fotbalu a jiných sportů.
Nabídla jsem mu k vyzkoušení Energoton. Ale myslela jsem to spíše kvůli únavě, aby se po tréninku cítil lépe. A také jsem mu řekla, aby to ohodnotil a zkoumal, jak to na něj působí. Po několika dávkách říkal, že se cítí lépe.
A tak jsem mu věnovala k narozeninám celé balení.
A nyní, když ho má skoro celé vypité, jsem se ho opět dotázala, jaký z toho má pocit. Řekl mi, že je to výborné, protože se cítí nejen lépe - nezaznamená únavu, ale co je podstatné - nemá potíže s dechem, takže může úplně vysadit zmíněnou "fetišpumpu" s vedlejšími účinky!!!
Energoton mu umožňuje sportovat, aniž by musel užívat léky - jako astmatik!!!
Jsem zvědavá, jestli třeba nebude mít Energoton vliv na jeho pylovou alergii, ale to se dozvíme až po sezóně.
Už mám pro něj připravenou další krabici Energotonu.

Při učení

L. Teislerová, z týmu BBK s.r.o. | 06.10.2010

S Energotonem má dobré zkušenosti i moje dcera Tereza, která ho pravidelně využívala při učení na maturitní zkoušku proti únavě (nepotřebovala ani kávu).
V naší rodině jsou potravinové doplňky více či méně využívány všemi. A mohu zodpovědně říci, že se snížila nemocnost všech členů rodiny.

Náhlá příhoda mozková

L. Teislerová, z týmu BBK s.r.o. | 06.10.2010

Potravinové doplňky firmy Missiva znám déle než tři roky. Jsem zdravotní sestra, proto jsem z počátku moc nevěřila, že může existovat produkt, který takříkajíc „pomáhá na všechno“. Absolvovala jsem s Clubem 21 přednášku pana prof. Sokolova, poté i seminář s přednáškou MUDr. Erbena, který je rovněž autorem knížky Homocystein - Klíč ke zdraví. Pochopila jsem princip, na kterém Fytotonic, Energoton a Vitatonic fungují. Zjednodušeně řečeno Fytotonic čistí organismus a „startuje imunitu“, Energoton navíc dodává energii a Vitatonic odbouráváním homocysteinu zásadním způsobem pomáhá zabránit vzniku civilizačních chorob.
První příležitost vyzkoušet potravinové doplňky jsem měla v únoru 2007, kdy moje maminku postihla náhlá příhoda mozková s postižením vlevo, která, díky Bohu, nezanechala trvalé následky. Velkou roli v jejím případě sehrál včasný převoz do nemocnice a léčba. Po konzultaci s lékařem jsme nasadili dva sáčky Fytotoniku a dva sáčky Vitatoniku denně po dobu tří měsíců. Dále jsme dávali Fytotonic, Energoton a Vitatonic po jednom sáčku. Nebýt lékařských záznamů, dnes ani nevíme, že nějakou „mrtvičku“ prodělala.

Energydrink

Jiří Benák a Jarmila Kapitánová, Rovný BBK s.r.o. | 06.10.2010

Mé zkušenosti s potravinovými doplňky Fytotonicem, Vitatonicem a Energotonem jsou naprosto úžasné. Pití těchto produktů posiluje dosti razantně imunitu - k lékaři chodím pouze pro potvrzení a razítka, vždy lékař po prohlídce konstatuje, že jsem zdráv. Pokud se nějaký vir odváží do mého těla, mám na to svoji receptůru. Jeden Energoton do 0,4 cl dobré slivovice (velmi podpoří již dost velkou sílu Energotonu). Zalehnou a vypotit se. Onemocnění má vždy slabý průběh a do 24 hodin jsem zcela fit. Moji kamarádi (i ti co alkohol nemusí) se se mnou shodují v tom, že to doopravdy funguje. Je to nejlepší "energydrink" co znám.
Při fyzické námaze, ať v letním horku či zimním mrazu, je Energoton obrovskou zásobou energie. Vzhledem k obsahu adaptogenů ve Fytotonicu, který piji pravidelně, nemám pocit únavy ani po delší době.
Vitamíny typu B ve Vitatonicu i Energotonu jsou velice prospěšné mému tělu. Navíc mě, člověka který je rád v lese, chrání před klíšťaty (klíště jsem neměl pět let).
Jsem rád, že se mohu dělit o skvělé zkušenosti s ostatními lidmi ve svém okolí. Každý má právo na zdravý život.
Děkuji panu profesorovi, MUDr. Sokolovovi a firmě Missiva za tak skvělé a nepřekonatelné potravinové doplňky. Díky nim si mohu užívat života tak jak chci, neboť si uvědomuji, že to nejcenější co mám je pevné zdraví.

Těhotenství

Miloslava Benáková, Chotěboř | 06.10.2010

Fytotonic spolu s Vitatonicem pomáhá maminkám před i v těhotenství. Zde je, podle našich zkušeností, dávkování individuální. Závisí na zdravotním stavu a složení stravy (vegetariánství a pod.). Doporučujeme po zkušenostech Energoton, který posílí organismus a dodá tolik potřebné železo a vápník. Zamezuje tím vzniku anemie.
Díky potravinovým doplňkům máme tři naprosto zdravé vnučky.

Klimakteria

Miloslava Benáková, Chotěboř | 06.10.2010

V naší rodině máme vynikající zkušenosti u žen v období přechodu - klimakteria. Pití dvou sáčků Energotonu denně výrazně pomáhá vyrovnat hladinu hormonů, nedostavují se příznaky přechodu jako návaly atd. Vápník zde obsažený zabraňuje vzniku osteroporózy - odvápnění kostí.

Nosní dutiny

Miloslava Benáková, Chotěboř | 06.10.2010

V srpnu 2009 měla dcera kamarádky, Anežka, jít na operativní vyčištění nosních dutin, které byly plné hnisu. Dva týdny před zákrokem začala pít Energoton po dvou sáčcích denně. Při návštěvě lékaře bylo zjištěno, že nosní dutiny má zcela čisté a tudíž ambulantní čištění je zbytečné.

Pro celou rodinu

ERIKA DOSPĚLOVÁ | 06.10.2010

POTRAVINOVÉ DOPLŇKY,BYLY MEZI TÍM POSLEDNÍM, CO JSEM OD FIRMY MISSIVA VYZKOUŠELA. NEVÍM JESTLI TO BYLO NEDŮVĚROU K VÝROBKŮM TOHOTO TYPU,AŽ NEUVĚŘITELNÝM PŘÍBĚHŮM SE ZKUŠENOSTMI S TĚMITO VÝROBKY NEBO PROSTĚ JENOM TO,ŽE JSME RELATIVNĚ ZDRAVÍ. ALE PO VYZKOUŠENÍ FYTOTONIKU A ENERGOTONU, JE BEZ JAKÉHOKOLIV OSTYCHU DOPORUČUJI VŠEM!
I PŘES TO, ŽE JSME NEMĚLI ŽÁDNÉ KONKRÉTNÍ POTÍŽE, PIJEME S MANŽELEM A 11LETÝM SYNEM 1 ENERGOTON DENNĚ A NAŠE 6LETÁ DCERA A 1,5ROČNÍ SYN 1 FYTOTONIK DENNĚ.
TO CO TO S NÁMI "VYVEDLO" JE BÁJEČNÉ!
- MANŽEL SE CÍTÍ FIT, ÚNAVA Z PRÁCE NEBÝVÁ TAK VELKÁ JAKO DŘÍVE A HLAVNĚ KAŽDOROČNÍ JARNÍ CHŘIPKA SE LETOS NEDOSTAVILA.
-11LETÝ SYN BÝVAL ČASTO VYČERPANÝ ZE ŠKOLY, PODRÁŽDĚNÝ COŽ KOLIKRÁT VEDLO (I DÍKY TOMU ŽE JE VELICE CITLIVÝ) K NÁHLÝM VÝBUCHŮM VZTEKU. MÁM POCIT,ŽE PO ENERGOTONU JE PO PSYCHICKÉ STRÁNCE VYROVNANĚJŠÍ A I SÁM SE SEBOU SPOKOJENĚJŠÍ.
-JÁ MĚLA VŽDY PROBLÉMY S PRAVIDELNOSTÍ MENSTRUAČNÍHO CYKLU. BEZ HORMONÁLNÍ ANTIKONCEPCE JSEM MÍVALA CYKLUS NEPRAVIDELNĚ, NĚKDY VŮBEC. K MÉMU VELKÉMU PŘEKVAPENÍ SE MI PO 3 MĚSÍCÍCH PRAVIDELNÉHO UŽÍVÁNÍ ENERGOTONU UPRAVIL S PŘESNOSTÍ NA DEN. I BEZ HORMONŮ!
STEJNÝ EFEKT TO MĚLO I U MOJÍ MAMINKY.
A CO SI ČASTO PŘIPOMÍNÁM? JAK BÁJEČNĚ SE ČLOVĚKU ŽIJE BEZ BOLESTI V KRKU, UCPANÉHO NOSU RÝMOU A ÚNAVY AŤ UŽ JE TO OD CHŘIPKY NEBO KAŽDODENNÍCH STAROSTÍ. NO A KDYŽ SI NÁHODOU NĚJAKÝ BACIL TROUFNE NA NAŠE TĚLÍČKA ZAÚTOČIT, SPOLEHLIVĚ JE ZAŽENE POUZE ZVÝŠENÁ DENNÍ DÁVKA ENERGOTONU.
-U DCERY A MLADŠÍHO SYNA JE TO PREVENCE A DÍKY NAŠIM ZKUŠENOSTEM VĚŘÍM, ŽE ÚČINNÁ!
KAŽDÉMU,KOMU GRATULUJEME AŤ UŽ K JAKÉKOLIV PŘÍLEŽITOSTI, PŘEJEME ZDRAVÍ. S FYTOTONIKEM,VITATONIKEM A ENERGOTONEM UŽ NEMUSÍME ZŮSTAT JEN U SLOV.
VŘELÉ PODĚKOVÁNÍ VŠEM LIDEM, KTEŘÍ SE PODÍLELI NA VÝROBĚ A UVEDENÍ NA TRH TĚCHTO SKVĚLÝCH PRODUKTŮ.

Pevné nervy

Miloslava Kamenská Žďár nad Sázavou | 06.10.2010

Potravinové doplňky užívám od začátku. Zpočátku jsem používala Fytotonic a později jsem přešla na Energoton. Po celou dobu, co jsem užívala tyto potravinové doplňky jsem nezameškala v zaměstnání ani hodinu. Také přechod u mě proběhl bez obtíží – žádné návaly, pocení a podobné příznaky.
V loňském roce jsem na 8 měsíců opět vypomáhala na plný úvazek ve škole za kolegyni, která odešla ze školství. Díky Energotonu – brala jsem 2 sáčky denně jsem žáčky s poruchami chování i učení zvládala. Do zameškaných hodin by mi na vysvědčení napsali 0.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek