15.9.2012 setkání s Markem Dzirasou v Brně

 

Sobotní seminář Marka byl úžasný a Vy také !!!

200 míst nestačilo, muselo se přidávat 50 židlí, atmosféra byla ůžasná!

 

Fotogalerie:

Tato fotogalerie je prázdná.

Ohlasy:

Díky

Jarka Jabůrková | 24.09.2012

Dovoluji si Vám touto cestou poděkovat za možnost seznámit se s úžasným člověkem jako je Mark Dzirasa.

S přáním stejného pohledu na život

Energie

Zuzana Štroufová, Brno | 24.09.2012

děkuji všem za zorganizování sobotního semináře s Markem Dzirasou v Brně. Obsah a způsob prezentace výborný, krásně se udržuje pozornost po celou dobu. Já jsem Marka takto naživo viděla poprvé. Stručně bych to řekla tak, že to, co jsem tam slyšela a taky ta energie, to zapadlo do mého myšlení jako správný klíč do správného zámku. (Téma se hodně týkalo i toho, co já si teď u sebe "řeším".)
s pozdravem

Vztahy

Marcela | 24.09.2012

Milá Katko,
Chtěla bych Ti poděkovat, že jsem se mohla zúčastnit semináře Marka Dzirasy v Brně.
Svým skvělým řečnickým vystoupením mne opravdu ohromil.
Díky tomuto semináři jsem si ujasnila i některé vztahy ve firmě i v rodině.
Poznání, že základem všeho je láska, není sice nic nového, ale ta důležitost si to uvědomit je naprosto zásadní a skrze slova ji šířit dál je cesta jak mít úspěch, uznání a radost se života.
Ještě jednou díky , jsem ráda že jsi.

Podvědomí

Jarmila Kapitánová BBK | 24.09.2012

Plně souhlasím s tím co napsal Jirka. Seminář s Markem mě posunul opět dál v mém myšlení. Jednoduše a zábavně podaná osobnostní typologie, to byl prostě zážitek. Mark je úžasný člověk, těším se na další seminář s ním. A ještě myšlenka pro mě. Podvědomí umí směřovat k věcem, ne od věci.
Hezký večer přeje

Pravidla neexistují

Jirka Benák, BBK | 24.09.2012

Mark opět nezklamal. Velmi mě zaujala myšlenka Pravidla neexistují, pravidla tvoříme my sami. Pokud nedáš člověku co mu chybí, nebude si s Tebou rozumět...
Sám za sebe jsem moc rád, že jsem se mohl zúčastnit. Mark má neuvěřitelnou energii a dar předat své myšlenky tak, aby je druzí pochopili.
Děkuji, Ivanko, za tento seminář, a samozřejmě děkuji i Markovi, který to opět skvěle rozbalil. Děkuji děvčatům, pořadatelkám, za jejich skvělou přípravu semináře.
Krásný večer přeje

Vše do praxe

Tomáš Horáček | 24.09.2012

Nejvíc mě tentokrát oslovili tyto (3) myšlenky:

"Ve skutečnosti je z reality vidět jen trapných 10%, zbytek je neviditelný, jako ledovec"
"Žádejte jen jednou"
"Co způsobí balvan hozený do peřejí proti kamínku hozenému do klidné vody?"
Zajímá mě, jak je to s tím "žádejte jen jednou", jak to mám udělat? a jak je to s tou meditací, jak se to můžu naučit?

Přeju pěkný den

Pozornost je žádaná

František Zach, Náměšť nad Oslavou | 24.09.2012

Bylo to supr.
Z našeho týmu odjíždělo spoustu lidí nadšených a plných energie.
Na dalším takovém setkání nás bude ještě víc.
Uvědomil jsem si, že každý člověk vyžaduje pozornost a čeká na ni.
Odpolední školení mi pomohlo, jak dávat tu správnou pozornost jednotlivým typům osobnosti.

Názory

Andrea Coufalová | 24.09.2012

Mark to výborně umí s lidmi a myslím, že dělá to co mu jde nejlépe a ještě za to dostane zaplaceno což je ideální stav a pro MD reálný stav . Je výborný obchodník. Já za sebe mohu říct,
některé jeho myšlenky a názory jsou výstřední a v reálu funguje vše jinak, i když ??? funguje to tak jak chceme my samy, nebo-li funguje to tak jak my si řekneme, myslíme, přivoláme, jak se citíme …….atd, ať si to každý člověk pojmenuje jak chce.
Určitě zajímavý seminář MD a pro mě je přínosem a chtěla bych mít kolem sebe takové lidi i v reálném životě, ale 3% je hodně málo, bylo by to fajn, kdyby se to číslo zvedlo.
Píšu hodně v budoucím čase, protože matematicky je 97%více než 3%, tzn. že jsem obklopena tou většinou lidí a někdy je to těžký ubránit se myšlenkám-myšlení 97%lidí, ale zase je to o mně o jedinci, co nechci to nedělám, nepřijímám-chovám se jinak, záporně, ale záleží konkrétní situace je důležitý vědět a říct si sama sobě co chci a vědět tento-tato je fajn není fajn???, ale mně přijde že spoustu lidí má na sobě nějakej obal nebo co a trvá to než vy poznáte jaký kdo je???nebo spoustu lidí to má tak, že když se řekne např. celému paneláku ten ve 2patře je darebák, tak celý panelák kýve ano to je darebák, ale přece nikdo neví co kdo je za dveřma?????????? A to je právě těch 97% o kterých MD mluvil.

Jinak měla jsem dva lidi sebou paní, které se to líbilo a byla spokojená a má trochu jiný život než my, má schizofrenii, tak snad stačí aspoň takto napsat za ní 2-3slova.

Větrná smršť

Lenka | 24.09.2012

Ahoj všem vespolek, Markův sobotní seminář byl skvělý :-) Přirovnala bych to k větrné smršti slov,skvělých myšlenek a inspirací.Děkuji.Krásné dny

Dynamické přednáška

Eva Benáčková | 24.09.2012

Přednáška Marka mě velice zaujala a to nejen obsahem, ale i způsobem přednesu. Byl tak dynamický a přitom příjemný a kladením otázek posluchače upoutával a držel je ve střehu. Už během přednášky jsem začala přemýšlet o všem, co bylo vyřčeno. Ihned po přednášce jsem doma otevřela jeho knihu a denně si v ní čtu a přemýšlím o všem co přečtu a porovnávám to se svým chováním a vyjadřováním. Donutilo mě to hodně přemýšlet o všem, co dělám a jak to dělám.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek