Podzimní Start ve Vyškově (13.-14.11.2010)

Dvoudenní setkání v hotelu Allvet u Vyškova

Přeji všem krásný den a gratuluji všem,

kteří se podíleli na startovacím semináři ve Vyškově.

Když jsem viděla zářící obličeje lidí,

kteří za námi přicházeli se svými vyplněnými Prvními kroky,

jejich slova opravdu hřála u srdce.

Mnoho lidí ucítilo během tohoto semináře to,

v čem je náš společný Projekt srdce jedinečný!

Jsem ráda, že se nám vše podařilo zachytit slovem i obrazem.

 

S přáním krásného dne Ivana

2010 Vyškov

Diskusní téma: 2010 Vyškov

Energie

Silvie | 17.11.2010

Byl to opravdově suprový seminář,
přehršel nosných informaci, inspiraci, milých a nadšených lidiček....
Nádherná energie a sluníčko nejen za okýnkem..
Všem, co pomohli toto krásno připravit - velké díky :-)

Příště na oba dny

Markéta | 16.11.2010

Byla jsem poprvé na akci Clubu 21. Moc se mi tam líbilo. Byla jsem jen na semináři a mrzí mě, že jsem nebyla oba dny. Příště si určitě koupím vstupenky a budu na celý dva dny.
Dcerce se též líbilo, i když se trochu nudila, ale příště chce jen opět.

Létám

Lída | 16.11.2010

Jsem hrdá na výjimečnost našeho Projektu, který s nikým nemanipuluje, ale učí nás být prospěšnými sobě i druhým. Pracovat za základě hrdosti, cti, čestnosti, hravosti, přirozenosti, pravdivosti a lásky k sobě i druhým lidem a k přírodě. Je to povznášející práce na sobě a služba přírodě a lidem. Někdy jsem měla obavy, jestli to zvládnu tak dobře, jako třeba Alenka Valentová tu úžasnou prezentaci ve Vyškově, ale to se bála jen moje mysl. Moje srdce už ví, že se není čeho bát. Vždyť mluvím jenom o tom co dělám a co u toho cítím, proč to dělám. Je to vlastně úplně jednoduché! Teď už to vím. Děkuji Vám všem! Od víkendu nechodím, létám!

Sny

Janina | 16.11.2010

Milá Ivanko a Mílo, děkuji za to že jste mohly přijet na víkend do Vyškova. Byly to pro mě dva úžasné, dny které mě zase posunuly o kus dál.
Ted už plně chápu že asi můj největší problém byly malé sny..)) Nikdy se mi do kroků nijak moc nechtělo i když jsem je měla udělané, bylo to jen tak, aby se neřeklo, chi chi..)) a včera když jste přišli s tím, že budeme dělat kroky, tak první, co mě napadlo bylo.. No já tomu snad neuteču...) u nás doma se nikdy nenosilo něco si přát- hlavně skromnost a nenápadnost to bylo to co jsem se naučila. Až kdysi jedna moje známá psycholožka mi řekla..ale Jano, ty taková vůbec nejsi to sis jen převzala z rodiny a bylo pro mě docela těžké to přijmout, že jsem a chci být jiná.
Nakonec mě to včera tak nadchlo že se mi nechtělo ani skončit a už se těším,až si večer najdu čas a dodělám si to co jsem včera začala. Byla jsem tak nadšená a cítila jsem obrovský přival energie, že hned ve vlaku cestou do Prahy jsem ještě nakontaktovala jednu pani..) Bylo to opravdu úžasné ta sila nás všech, ještě jednou díky za skvělý nápad dělat společně První kroky.

Záznamy: 1 - 4 ze 4

Přidat nový příspěvek