Forum pro poradce.

Posledního na firmě jsme se domluvili, že odpovědi na Vaše dotazy / bez uvedení jmen / budeme zveřejňovat. Tak tady je forum, kam můžete psát.

 

Zde se vám dostanou ty nejkvalifikovanější odpovědi:

Re: Málo lidí na tréninku.

Ivana | 15.09.2010

Není to osobní selhání. Síťový marketink je velmi jednoduchá práce a může se ji naučit úplně každý, kdo chce. Také to mnoha lidem na začátku funguje velice dobře. V určitém okamžiku začnou ale stagnovat. Je to proto, že síťový marketink je obtížný v tom, že děláš dokolečka stále stejné jednoduché opakující se kroky. A člověk je tvor tvořivý a neustále něco vylepšuje. A čím víc se snaží něco vylepšit, tím je to složitější a těžší duplikovat.
Pokud děláš zajímavá témata na tréninku, tak tam budou lidé chodit a až budeš chtít osamostatnit své obchodní partnery, aby si dělali tréninky sami, tak zjistíš, že tam lidé chodili na Tebe a že práce několika měsíců či let odchází do věčnosti dějin.

Re: Málo lidí na tréninku.

Ivana | 15.09.2010

TRÉNINK, KTERÝ MÁ PODPOROVAT STÁLÝ RŮST OBCHODNÍ SKUPINY MÁ SVOJE TAJEMSTVÍ V TOM, ŽE SE NEUSTÁLE OPAKUJÍ STEJNÉ KROKY A STEJNÁ TÉMATA – PŘEDVÁDĚNÍ VÝROBKŮ, ZKUŠENOSTI S VÝROBKY, POZITIVNÍ LITERATURA, PŘÍBĚHY LIDÍ A ZMĚNA JEJICH ŽIVOTA S CLUBEM 21.
PRO TY, KTEŘÍ JSOU ZAREGISTROVANÍ DÉLE NEŽ MĚSÍC, SE TO OPAKUJE A JE PRO NĚ ZAJÍMAVÉ A PŘÍNOSNÉ BÝT NA TRÉNINKU JEN TEHDY,
POKUD TAM MAJÍ NOVÉ OBCHODNÍ PARTNERY A TI POSLOUCHAJÍ NĚCO NOVÉHO. A V TOM JÁ, který trénink vedu, PRO NĚ MUSÍM BÝT VZOREM K DUPLIKACI.

Je to jako v rodině, s každým dítětem opakuji stejné kroky, potřebné k jeho vývoji.

Můžu vzít s sebou nové lidi na setkání?

BBB | 15.09.2010

Tak mi včera volala jedna paní, se kterou jsme zaregistrovali dvě její kamarádky a s oběma začínáme pracovat a ptala se, jestli může v přivést další svou kamarádku na naše setkání, i když neslyšela pořádnou prezentaci, ale že jí ten náš projekt zajímá.

Re: Můžu vzít s sebou nové lidi na setkání?

Ivana | 15.09.2010

Tak mi včera volala jedna paní, se kterou jsme zaregistrovali dvě její kamarádky a s oběma začínáme pracovat a ptala se, jestli může v přivést další svou kamarádku na naše setkání, i když neslyšela pořádnou prezentaci, ale že jí ten náš projekt zajímá.

systém

AAA | 15.09.2010

V jedné mojí obchodní skupině to nyní funguje nějak bez jakéhokoli systému. Moje první linie se chce zapojovat tak, že bude své zkušenosti říkat dál, sama i někoho zaregistruje, ale žádné plánování, žádné vedení, žádný systém. Co mám v takovém případě dělat? V tuto chvíli jdu za ním a pomáhám, aby dosud odvedená práce měla efekt. V podstatě on domluví a já udělám. Jenže to dál nejde, protože by si svůj obchod měl budovat sám. Co zde užitečného mohu udělat?

Re: systém

Ivana | 15.09.2010

Největší pomoc pro všechny ve TVÉM OBCHODĚ JE Tvůj osobní příklad jak obchod vedeš. Je to jako s dětmi, dívají se a potom Tě napodobují.
Když to budeš dělat za ně, dostaneš se vždy do bodu, takto to dál nejde.Jsou lidé, kteří budou budovat svůj obchod systematicky a podle toho jim poroste a jsou lidé, kteří budou budovat svůj obchod spontánně a také jim podle toho poroste.
Můžeš využít internetu a různých přehledů k posunování se k nějakému cíli, motivaci – táboráku, večeru při svíčkách – povídání ze života, aneb moudrost našich babiček, sportovní odpoledne s dětmi. Co můžeš dělat užitečného? Hrát si a zkoušet, co na koho funguje. A vždy ten člověk musí cítit, že za svůj obchod nese zodpovědnost sám. Že Ty ho budeš dělat a kdo se připojí a půjde s Tebou – dobře, kdo zůstane stát na svém místě, taky dobře. Nic nedělají všichni lidé, jenom dýchají, spí, jedí, pijí a vylučují – v tom ostatním mají možnost volby – a tu jim musíme nechat. A tak jdeš světem a zjišťuješ, jak mnoho lidí o Clubu 21 ještě nic neví.

Re: Re: systém

AAA | 15.09.2010

Moc děkuji za radu. Uvědomila jsem si, že nemohu chtít více, než ten člověk. A někdo to vždy bude říkat dál právě pro tu radost z toho, že existuje něco super funkčního a přitom příznivého ke zdraví a přírodě. Vzhledem k jejímu finančnímu zajištění pro ni výdělek je jen málo důležitý, ale potěší. A díky tomu zajištění opravdu dělá všechny věci pro radost, s vírou a nasazením.
U mě je to také radost, ale asi díky finančnímu nedostatku a potřebě peněz někdy trochu tlačím a chci to mít rychleji. A to mě pak naopak brzdí. Protože někteří lidé potřebují čas.

Re: Re: Re: systém

Ivana | 15.09.2010

To, co nikdo nemá rád, je tlak, nátlak, cítí to jako manipulaci. Lidé hledají únik z tohoto světa manipulace do světa volnosti, krásy s vyhlídkou na svobodu a nezávislost. A to naše Příležitost umožňuje. Záleží na tom CO děláme a hlavně JAKÝM ZPŮSOBEM to děláme. A ten by měl být příjemný pro nás i pro ostatní.

Záznamy: 31 - 38 ze 38
<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek